0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Filipçe: Për masa konkrete do të bisedojmë më hollësisht në gusht, kemi ndër shkallët më të ulëta të vaksinimit në rajon

Nuk do të kemi mundësi tjetër përveç se të vendosim ndonjë formë të restriksionit. Për mast është biseduar dhe plotësisht do të bisedojmë me qëllim që ta mbrojmë tërë popullatën tjetër, ndërsa ato masa do t’u referohen të pavaksinuarve, deklaroi sot ministri I Shëndetësisë, Venko Filipçe, I cili tha se për masat konkrete do të bisedojnë më hollësisht në gusht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle