0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQ

Filipçe: Nuk i iki përgjegjësisë, por sistemi shëndetësor është kompleks dhe duhet të menaxhohet

Nuk i iki përgjegjësisë dhe pyetjeve. Çdoherë jam i kapshëm për cilën do pyetje dhe nuk ka tentim për defokusim, por sistemi shëndetësor është kompleks dhe duhet të menaxhohet, tha sot ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe i cili në konferencën për shtyp në Qendrën klinike i kumtoi numrat për gjendjen më të re me Kovid-19 në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle