0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Filipçe: Nuk e ngarkoj veten me rikonstruimin, duhet të mbetet të punojë secili që e gjen veten në punën e ministrit

- Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, duke u përgjigjur në pyetjet e gazetarëve nëse mund të jetë pjesë e rikonstruimit të Qeverisë, tha se për këtë çështje fillimisht duhet të flitet dhe se nuk e ngarkon veten me atë nëse do të jetë i përfshirë në rikontruimin e paralajmëruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle