0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Filipçe: Në Hematologji përfundoi instalimi dhe trajnimi për punë i citometrit të ri rrjedhës

Në Klinikën për hematologji përfundoi instalimi dhe trajnimi për punë i citometrit të ri rrjedhës. Furnizimi me aparatin e ri do ta avancojë dhe modernizojë punën dhe do të mundësojë përgjigje adekuate ndaj vëllimit të rritur të përditshëm të punës, kumtoi në profilin e tij në Fejsbuk ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle