0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filipçe: Masat dhe vaksinat janë efikase, askush nuk është detyruar për asgjë

Protesta është e drejtë e garantuar me kushtetutë, por e tillë është edhe e drejta e shëndetit. Masat të cilat jemi duke i propozuar tashmë janë dëshmuar si efikase, ndërsa vaksinimi është mënyra e vetme që të luftojmë kundër virusit, shkroi në Fejsbuk ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle