0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Filipçe, Kornhauzer – Duda dhe Gjorgievska për vizitë në Institutin e Mjekësisë së Transfuzionit

- Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot bashkë me zonjën e parë të Republikës së Polonisë, Agata Kornhauzer - Duda, dhe zonja e parë e Republikës së Maqedonisë së Veriut, Elizabeta Gjorgjievska, do ta vizitojnë Institutin e Mjekësisë së Transfuzionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle