0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Filipçe: Kemi sistem të sigurtë për certifikata për vaksinim, të pranuar edhe nga BE-ja

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot deklaroi se kemi sistem shumë të sigurtë për të paraqitur dhe për të treguar certifikatat për vaksinim kundër Kovid-19 përmes “Termini im”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle