0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filipçe: Gjendja epidemiologjike bëhet gjithnjë e më serioze, maksimalisht të respektohen masat

Në mbledhjen e mëngjesit me anëtarët e Komisionit për Sëmundje Infektive dhe kryetaren e Komitetit Nacional për Imunizim, prof.dr. Aleksandra Grozdanova, është shqyrtuar gjendja epidemiologjike e cila nga dita në ditë bëhet gjithnjë e më serioze, publikoi sot në profilin e tij në Fejsbuk ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle