0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQ

Filipçe: Dozë të tretë do t’u jepet personave me imunet të kompromentuar

Nga Komiteti për Imunizim mbërriti rekomandimi personat të cilët janë me imunitet të kompromentuar të marrin dozë të tretë të vaksinës, sipas rekomandimit të CDC-së dhe institucioneve shëndetësore në SHBA, kumtoi sot ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, i cili tha se gjatë javës do të fillojë edhe ky proces.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle