0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Filipçe: Do të insistoj në qasje institucionale, analizë të saktë dhe kontroll në lidhje me vizitat në spitalin modular në Tetovë

Do të insistoj në qasje institucionale, analizë të saktë, kontroll dhe gjithsesi bisedë në lidhje me çështjet konkrete që t'i nxjerrë  të gjitha informacionet në opinion, deklaroi ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, në lidhje me vizitat në spitalin modular për Kovid-19 në Tetovë,  në të cilin gjatë zjarrit mbrëmë jetët  i humbën 14 persona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle