0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Filipçe dhe Piromanski biseduan për gjendjen e të hospitalizuarve në spitalin “Pirogov”

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot në mëngjes bisedoi me dr. Ivan Poromanski, drejtor i spitalit "Pirogov" në Sofje, ku janë hospitalizuar shtatë pacientët të cilët e mbijetuan fatkeqësinë e autobusit që ndodhi dje në mëngjes në autostradën "Struma" në Bullgari.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle