0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Filipçe dhe komandanti i Gardës nacionale të Vermontit për vizitë në Probishtip

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe komandanti i Gardës nacionale të Vermontit, general-majori Gregori Najt sot do ta vizitojnë Shtëpinë e shëndetit në Probishtip.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle