0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Filipçe: Deri në këtë moment janë konfirmuar dhjetë viktima nga zjarri, por numri mund të rritet

Në Tetovë ka ndodhur një fatkeqësi e cila ka marrë më shumë jetë njerëzish. Deri në këtë moment janë konfirmuar dhjetë viktima nga zjarri, por numri mund të rritet. Kjo është një ditë trishtimi, shpreh ngushëllimet më të thella deri te familjet, ka shkruar në Tuiter, ministri Venko Filipçe i cili është në Tetovë dhe ku edhe priten të jepen detaje tjera për zjarrin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle