0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Filipçe: Çdo vendim e kemi marrë ekskluzivisht në interes të shëndetit dhe mbrojtjes së qytetarëve

Ministri i deritanishëm i Shëndetësisë, Venko Filipçe, në video-fjalimin e sotëm thekson se ka qenë i nderuar dhe i kënaqur që në katër vitet e kaluara u ka shërbyer qytetarëve, me të cilët, siç thekson, kanë kaluar shumë në periudhën më të të vështirë historike për shëndetin e qytetarëve të Maqedonisë, ndërsa mbështetja që ata morën u dha forcë për të ecur përpara dhe për të luftuar pandeminë. Ai falënderon kolegët e tij punonjësit shëndetësor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle