0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filipçe: Askush nuk ka mbetur pa kujdes mjekësor, në klinikat tjera janë bërë zona të gjelbërta për kontrollet e zakonshme

Askush nuk ka mbetur pa kujdes mjekësor. Për parandalimin që po zhvillohet te mjekët amë nuk ka ndryshuar asgjë, megjithatë te specialistët dhe kontrollet specialiste në të gjitha spitalet në këtë moment, ku trajtohen pacientë me kovid, nuk janë ndërprerë kontrollet tjera, deklaroi në konferencën e sotme për shtyp ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle