0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Fijalla: Qëllimi i Samitit të BPE është harmonizimi për çështje nga sfera e sigurisë, energjetikës, klimës

- Pert Fijalla, kryeministri i Republikës Çeke e cila kryeson me Bashkimin Evropian, e paralajmëroi Samitin e parë të 44 shefave të shteteve në Evropë si mundësi për diskutime joformale për çështje nga sferat e sigurisë dhe paqes, krizës ekonomike dhe energjetike dhe për qëllimet në mbrojtjen e mjedisit jetësor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle