Sport SQ

FIFA thirri takim për formatin e ri të kampionateve botërore

FIFA u bëri thirrje federatave dhe organizatave udhëheqëse të futbollit në takim në fund të këtij muaji ku do të bisedohet për kalendarin ndërkombëtar të ndeshjeve, duke e përfshirë edhe propozimin e Kampionatit Botëror të Futbollit të mbahet në çdo dy vjet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle