0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

FIFA po negocion për evakuim të futbollisteve dhe sportistëve nga Afganistani

Federata ndërkombëtare e futbollit (FIFA) është në negociata për “evakuim të ndërlikuar” të futbollisteve dhe sportistëve të tjerë nga Afganistani pas marrjes së pushtetit në vend nga ana e talebanëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle