0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

FIFA në mënyrë shtesë do të prononcohet me hollësira për ndeshjen e ndërprerë mes Brazilit dhe Argjentinës

Federata ndërkombëtare e futbollit (FIFA) mbrëmë vonë me kumtesë u prononcua me rastin e ndeshjes së ndërprerë në kuadër të kualifikimeve në Amerikën e Jugut për Botërorin në Katar në vitin 2022 mes Brazilit dhe Argjentinës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle