Sport SQ

FIFA e evakuoi grupin e dytë të sportistëve nga Afganistani

 Asociacioni Ndërkombëtar i Futbollit (FIFA) publikoi sot se grupi i dytë prej 57 sportistëve afganë, shumica e futbollisteve dhe basketbollisteve, me sukses janë evakuuar nga Afganistani në Katar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle