0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

FG-BDI Gostivar organizoi panel diskutim për prevenim të pandemisë

Forumi i Gruas së Bashkimit Demokratik në Gostivar, të hënën në mbrëmje në Pallatin e Kulturës mbajti panel diskutimin dedikuar mbrojtjes dhe parandalimit të  pandemisë Kovid-19.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle