Korrespondentë MaqedoniKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQLajme nga komunat SQ

Festivali i parë profesional teatror “Uskana Fest” prej 3 deri më 9 dhjetor në Kërçovë

- Kërçova prej 3 deri më 9 dhjetor do të jetë nikoqire e Festivalit të parë profesional teatror "Uskana fest", në të cilin do të marrin pjesë teatro nga Tetova, Shkupi dhe Kumanova.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle