0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Festa e Shën Mërisë – 28 Gushti – ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks

Festa e Shën Mërisë - 28 Gushti (e shtunë) është ditë jopune për qytetarët e fesë ortodokse në Republikën e Maqedonisë së Veriut, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle