0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fëmijët më shumë luajnë me ndonjë anëtar të familjes më të ngushtë, se sa me nënën dhe babain

- Anëtarët më të moshuar të familjes më të ngushtë, e jo nëna dhe babai, janë ata me të cilët më shpesh luajnë fëmijët, tregojnë të dhënat të cilat Enti Shtetëror të Statistikës i publikoi me rastin e 20 Nëntorit - Ditës Botërore të Fëmijëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle