Botë SQBotë.Portal SQ

Fejsbuk pohon se i ka mënjanuar problemet që mbrëmë shkaktuar ndërprerjen e dytë të punës për një javë

Fejsbuk i mënjanoi problemet që shkaktuan ndërprerje të dytë të punës së tij këtë javë dhe u kërkoi falje shfrytëzuesve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle