0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Fejsbuk dhe Instagram kanë hequr llogaritë e një organizate amerikane me ndikim anti-vakser

Kompania Meta, pronare e rrjeteve sociale Fejsbuk dhe Instagram, ka hequr nga këto platforma llogaritë e organizatës me ndikim amerikan antivakser “Mbrojtja e Shëndetit të Fëmijëve”, të udhëhequr nga Robert Kenedi Junior, nipi i presidentit të vrarë Xhon Kenedi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle