0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

FEFSH 2022: Si të mbahet rritja në kohëra të pasigurisë dhe më pas

Cilat janë sfidat makroekonomike në kohërat turbulente, si të qëndrohet në mënyrë rezistente dhe konkurrente, si të rritet ndërlidhja në rajon, cilat janë sfidat që kriza i vendor para vendeve dhe reformave që duhet të implementohen më tej që të mbahet dhe inkurajohet ritmi, por edhe cilat janë dhe si do të jenë shtytësit e rritjes në të ardhmen, janë temat, në të cilat debatojnë pjesëmarrësit në Forumin ekonomik dhe financiar në Shkup (FEFSH), i cili po mbahet me nismë të Ministrisë së Financave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle