0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQTenis SQ

Federer sonte i thotë lamtumirë tenisit

Tenisti zviceran Roxher Federer sonte në Kupën Lejver në Londër do t’i jap fund karrierës profesionale dhe ndeshjen e tij të fundit do ta luajë në dyshe me rivalin e tij më të madh, Rafael Nadal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle