Sport SQTenis SQ

Federer: Në të ardhmen do të ketë lojtar që do të fitojë më shumë se 20-të “Grand Slams”

Njëzet herë kampioni i “Grand Slam”, Roxher Federer iu përgjigj pyetjes nëse dikush mund t’i tejkalojë rekordet që ai, Rafael Nadal dhe Novak Gjokoviq i kanë vendosur në vitet e fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle