Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

FBI zuri një vrasës serik në SHBA

FBI dje kumtoi se ka arrestuar "një vrasës të dyshuar serik" për të cilin beson se është përgjegjës për vrasjet e gjashtë personave dhe plagosjen e edhe dy të tjerëve në Misuri dhe Kanzas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle