0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Fauçi: Si të evitojmë një milion viktima nga koronavirusi në SHBA?

Entoni Fauçi, drejtor  i Institutit nacional amerikan për alergji dhe sëmundje ngjitëse, thekson se falë fushatës masive për vaksinim, numri i të vdekurve nga koronavirusi në vend nuk do të tejkalojë një milion, njofton CNN.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle