Botë SQBotë.Portal SQShëndeti SQ

Fauçi: Shpresoj që FDA-ja së shpejti t’i miratojë në mënyrë afatgjate vaksinat kundër Kovid-19

Eksperti kryesor për sëmundje infektive të administratës amerikane, Entoni Fauçi, ka paralajmëruar se deri në fund të muajit, Administrata amerikane e Ushqimit dhe Barnave (FDA) do të lëshojë miratimin përfundimtar, të përhershëm për vaksinat kundër Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle