0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Fauçi: Shkojmë në drejtim të gabuar, Kovid-19 i sulmon të pavaksinuarit

Shkojmë në drejtim të gabuar, deklaroi epidemiologu udhëheqës amerikan Entoni Fauçi dhe shfaqi brengë sepse SHBA-ja pa nevojë u has në një situatë kur numri i rasteve të reja të të infektuarve me Kovid-19 por rritet për shkak të amerikanëve të pavaksinuar dhe përhapjes së llojit shumë infektues Delta.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle