Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Fauçi: Në SHBA doza e tretë e vaksinës për njerëzit me sistem të dobët imunologjik

Eksperti amerikan për sëmundje infektuese dhe këshilltar mjekësor i presidentit Xhozef Bajden, Entoni Fauçi, tha se doza e tretë e vaksinës kundër koronavirusit do të rekomandohet në SHBA për ata me sistem më të dobët imunologjik.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle