0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

FAO: Çmimet e ushqimit në bursat botërore në nivelin më të lartë në 10 vitet e fundit

Çmimet e ushqimit në bursat botërore janë rritur në nëntor, muaji i katërt me radhë dhe mbeten në nivelin më të lartë në 10 vitet e fundit, kumtoi sot Organizata për ushqim dhe bujqësi e KB-së (FAO).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle