0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Familjarët e viktimave në aksidentin e autobusit në Bullgari kërkojnë një hetim paralel

Familjarët e viktimave dhe të mbijetuarve nga aksidenti i autobusit "Besa Trans" në autostradën Struma para Gjykatës së Qarkut në Pernik kanë kërkuar hetim paralel për aksidentin, njoftoi BNT.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle