0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQKRIZA RUSO-UKRAINASEMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Familja me foshnjën e posalindur është rrugës për t’u larguar nga Ukraina, në Harkov nuk ka më shtetas tanë të paraqitur

Familja Spirkovski, nga qyteti i Harkovit, e cila ishte në gjendje shumë të rëndë, me një të posalindur vetëm disa ditësh, aktualisht është pjesë e një korridori të posaçëm sigurie, më se 100 km larg qytetit dhe është rrugës për t'u larguar nga Ukraina, informon ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle