0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Familja, farefisi dhe policia janë në kërkim pas tridhjetë e dy vjeçares së zhdukur dhe vajzës së saj të mitur

Familja, të afërmit dhe miqtë kanë gati një muaj në kërkim të nënës dhe vajzës së zhdukur nga vendbanimi i Kumanovës "Bavçi". Këshilltari Samet Salievski sot u drejtua para mediave dhe kërkoi informacion nga qytetarët për 32-vjeçaren Sabina Sabedinovska dhe vajzën e saj shtatëvjeçare, Elif. Ai u bëri thirrje qytetarëve që nëse kanë ndonjë informacion të lajmërohen në numrin 071/329-068 ose në stacionin më të afërt policor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle