0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Falet drejtori i Samsungut i cili ishte në burg për shkak të rryshfetit

Ministri i Drejtësisë Han Dong-hoon tha pasi Shin Dong-bin, kryetar i Lotte Group, konglomerati i pestë më i madh i biznesit të Koresë së Jugut, u fal se qeveria, nga një nevojë urgjente për të kapërcyer krizën ekonomike kombëtare, "ndoqi me kujdes një falje ekonomike. liderët që drejtojnë motorin e rritjes së vendit përmes investimeve aktive në teknologji dhe krijimit të vendeve të punës."

Butoni Kthehu në krye
Mbylle