0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Fakulteti i Sigurisë shënoi 45-të vjetorin e themelimit

Fakulteti i Sigurisë në Shkup, pjesë e Universitetit "Shën Kliment i Ohrit" - Manastir, sot  shënoi 45 vjetorin e themelimit dhe orën e parë akademike për këtë vit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle