0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fakulteti i Shkencave Shëndetësore në UEJL ka nisur zyrtarisht punën

Me ceremoni u shënua fillimi i punës së Fakultetit të ri të Shkencave shëndetësore në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë. Ky Fakultet është akredituar për herë të parë në vitin e ri 2022/2023, ku ka studime trevjeçare në infermieri dhe fizioterapi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle