0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fakulteti Ekonomik pranë UT-së organizoi debat shkencor me temën “Sfidat ekonomike në periudhën postpandemike”

Fakulteti Ekonomik i Universitetit të Tetovës, në vazhdën e aktiviteteve akademike për analizë të pasojave nga Pandemia KOVID-19 dhe krizës energjetike në ekonominë e vendit, në Republikën e Maqedonisë së Veriut, sot organizoi debat shkencor, me temë: “Sfidat ekonomike në periudhën post pandemike”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle