0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Fajzeri kërkon leje për vaksinim kundër Kovid-19 të fëmijëve prej pesë deri 11 vjeç

Kompania Farmaceutike Amerikane Fajzer sot bëri të ditur se nga Drejtoria për Ushqim dhe Barna (FDA) ka kërkuar leje që vaksina kundër Kovid-19 të aplikohet te fëmijët prej pesë deri 11 vjeç.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle