0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Fadil Zendeli shkarkohet nga Komisioni për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve

Me 61 vota “për”, asnjë kundër dhe të përmbajtur, Kuvendi e ka miratuar vendimin për shkarkimin e deputetit Fadil Zendeli të Lëvizjes “Besa” nga anëtari i Komisionit për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve. Deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk kanë qenë të pranishëm në sallën e Kuvendit dhe nuk kanë votuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle