0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQTë Tjera SQ

F1: Vdiq themeluesi i Red Bull, Ditrih Mateshic

Themeluesi i Red Bull, Ditrih Mateshic vdiq mbrëmë pas një sëmundje të gjatë dhe të rëndë në moshën 78-vjeçare, kumtoi Formula 1.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle