Sport SQ

F1: Testime parasezonale në Barcelonë dhe Bahrein

Testimet  e bolidëve çara fillimit të sezonit të ri në Formula 1 do të mbahen në fund të shkurtit në Barcelonë dhe një muaj më vonë në Bahrein.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle