0_Sport,Portal SQSport SQTë Tjera SQ

F1: Fetel për shkak të koronavirusit lëshon fillimin e sezonit të ri

Gjermani Sebastian Fetel është pozitiv në Kovid-19 dhe do ta lëshojë garën e parë të sezonit të ri që të dielën do të zhvillohet për Çmimin e madh në Bahrein, ndërsa zëvendësimi i tij në ekipin Aston Martin do të jetë bashkëkombësi Niko Hulkenberg.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle