0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Evropa Lindore goditet nga vala e re e Kovid-19

Në vendet e Evropës Lindore janë regjistruar numër rekord i rasteve të reja me Kovid-19, si dhe numër i shtuar i rasteve të vdekjes. Rusia, Bullgaria, Çekia, Hungaria, Rumania dhe Polonia janë goditur nga vala e re e koronavirusit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle