Evropë SQEvropë.Portal SQ

Evropa e para në botë me mbi 50 milionë të infektuar me koronavirus

Evropa është bërë rajoni i parë në botë që kaloi mbi 50 milionë të infektuar me koronavirus të hënën, ndërsa varianti Delta po përhapet dhe po rrit numrin e infeksioneve ditore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle