0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKRIZA RUSO-UKRAINASEMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Evakuohen qytetarët e Maqedonisë së Veriut nga Ukraina, është siguruar korridor nga Odesa, kërkohen konvoje të reja për evakuim

- Qytetarët e Maqedonisë së Veriut të cilët ende gjenden në Ukrainë po evakuohen përmes korridoreve të sigurisë. Nga Ministria e Punëve të Jashtme apelojnë te të gjithë qytetarët e Maqedonisë së Veriut  të cilët ende nuk i kanë dorëzuar të dhënat e tyre, menjëherë të paraqiten në  linjën telefonike +389 75 273 732, e cila gjatë gjithë kohës është aktive dhe t'i japin të dhënat e sakta për lokacionin dhe gjendjen e tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle